“Fenerbahçe’nin Durumu Ne Olacak?”

Spor

Son 2 yıldır vatandaşın özellikle de Fenerbahçe sevdalıların ağzından düşmeyen cümle “Fenerbahçe’nin durumu ne olacak?” oldu. Fenerbahçe Futbol Kulübü fanatiklerini endişelendirirken Fenerbahçe diğer spor alanlarında çeşitli başarılara imza attı. Ancak futbol severler endişelenmeye devam etti. Bu sebeple Fenarbahçe Futbol Kulubü’yle ilgili genel bir değerlendirmeye sayfamızda yer verdik. İşte Fenerbahçe Futbol Kulübü’ne dair genel bir değerlendirme…

Fenerbahçe Futbol Kulubü’ne Genel Bakış

Yedek kulübesini tekmeledi

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen Rizespor – Fenerbahçe futbol karşılaşması sırasında Fenerbahçe Futbol Kulübü teknik direktörü Ersun Yanal, yedek kulübesini tekmelerken görüntülenmişti. Fenerbahçe’nin yediği goller karşısında sinirlerine hakim olamayan Yanal, Fenerbahçe’nin bu sorununun çözülmesi için bazı isimlerin takımdan gitmesi gerektiğini söyledi.

9 maçta 12 gol

Teknik direktör olduğundan beri takımı 9 maçta 12 gol yiyen Ersun Yanal, 1 numarayı kaleci Volkan Demirel’e verdi. Ancak Volkan Demirel yediği goller nedeniyle tepki çekiyor. Volkan Demirel, gönderilecek isimler arasında yer alıyor olabilir mi?

Takımdan gönderilecek isimler

Ersun Yanal, takımın başarısı için Fenerbahçe Futbol Kulübünden gitmesi gereken isimleri açıkladı. Listeye göre ilk sırada Benzia var. Bu sıralamayı Slimani, Frey, Neustadter, Ferdi Kadıoğlu ve Kameni takip ediyor.

Ali Koç’tan açıklama

Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe Spor Kulübü’nün durumuyla ilgili açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Spor Kulübü’nün başkanı Ali Koç, başkan olduğu 2018 yılı Haziran ayından beri kulüpte yaşanan gelişmelerden bahsetti.

Ali Koç, öncelikle futbol takımının bu sezonu iyi bir yerde bitirmesini planladığı belirterek Spor Toto Süper Lig’de şampiyon olma yolunda kararlı adımlarla ilerleyeceklerini söyledi. Kulübün titizlikle ve yoğunlukla çalıştığını belirten Koç, fanatikler için “Hiç şüpheniz olmasın.” ifadesini kullandı.

Ali Koç, kulübün basketbol ve voleybol alanında elde ettiği seri başarılara değindi. Fenerbahçe kadın basketbol takımının 12. Türkiye Kupası şampiyonluğu karşısında mutlu olduklarını belirten Koç, erkek voleybol takımının da maçlarda özellikle Galatasaray’a karşı elde ettiği galibiyetlerden bahsetti.

Koç, Fenerbahçe’nin son dönemlerde uğradığı mağlubiyetlere rağmen asla pes etmeyeceğini söyleyerek futbol takımının geleceğiyle ilgili güzel planları ve umutları olduğuna değinerek futbol severleri mutlu etti.